5 důvodů, proč kempovat na stromech se stany Tentsile


stromové stany Tentsile

Kdy jste naposledy spali pod stanem a na večeři si upekli špekáčky na otevřeném ohni? Možná už je to nějakou dobu, co jste vytáhli svou kempovací soupravu a vyrazili za pořádným dobrodružstvím. Nebo naopak jste milovníkem kempování? A dobrodružství pod stanem zažíváte skoro každý víkend, když to počasí dovolí? Ať je to tak nebo tak, není na to čas od času vyrazit do přírody a nechat si vyčistit hlavu na čerstvém lesním vzduchu a posunout své hranice zase o kousek dál. Nabrat ztracenou sílu a zavzpomínat na dětství strávené pod stanem na táboře nebo u babičky.

I přesto, že se teplé letní dny pomalu, ale jistě blíží ke konci a našim dětem se krátí prázdniny, je možné na poslední chvíli zažít netradiční stanování v našich stromových stanech Tentsile. Určitě si říkáte: „V čem asi tak může být lepší stanovat na stromech?“ Pojďme si představit pět skvělých důvodů!

  1. Stany Tentsile jsou navrženy jako domy na stromech. To znamená, že se nemusíte strachovat o to, kde strávíte následující noc. Jednoduše můžete stromový stan Tentsile složit na jakémkoli místě v lese.

  2. Vaše záda Vám poděkují! Garantujeme vám, že budete spát jako v bavlnce, bez ohledu na terén, který se nachází pod vámi. Kameny, kořeny a nerovný terén už nebudou při kempování nepříjemným problémem.

  3. Strávit noc bez otravného hmyzu a možných predátorů? Ano, i to je možné. Vždyť bezpečí a pohodlí jsou to nejdůležitější pro vaše děti!

  4. Všestranné využití a design. Stany Tentsile se hodí na běžné kempování v lese, ale klidně i na vědeckou expedici nebo jako skvělé útočiště návštěvníkům safari. Navíc s nenápadným designem, který zapadne v každém prostředí.

  5. Unikátní příležitost, jak poznat přírodu a její aspekty z jiné perspektivy a zajistit si tak místo v první řadě na úžasnou podívanou kolem vás.

Stanování na stromech tak přináší úplně jiný rozměr kempování. Probouzí v nás ztracené po dobrodružství planoucí „já“ a otevírá nové možnosti trávení času v přírodě s rodinou i přáteli.

#tentsile #stromovéstany #prockempovatnastromech #outdoor #kempování

Recent Posts

Follow Us

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon